Forum Legendary Elite

Twinków Zapraszamy!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-10-02 17:40:27

Algida

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-23
Posty: 9
Punktów :   

19 LVL Twink Hunter

Miałem już dwa twinki tej klasy, skromnie mogę zaznaczyć że uważam, iż ogarniam tę klasę na tym przedziale lvlowym. Niktóre rady mogą sie nie zgadzać i radami innych graczy - załączam tu wg mnie najlepsze rozwiązania.

No to jedziemy :
1) Head - Bloodsail's Admiral Hut ( dotacja serwera) / Lucky Fishing Hat ( Fishing Extravaganza Event)
a) Enchant - 8 Agi / 100 hp. Do wyboru, proponuje Agi.

2) Neck - Scout's Medallion - Bezwzględnie najlepszy.

3) Shoulder - Serpent Shoulders - BoP z Lady Anacondry.
a) łatka na resistance

4) Back - Sentry Cloak - Z Auction House, trzeba sie przygotować na jakieś 20 - 50g wydatku / Miner Cape (Deadmines) - Proponuje pierwszy.
a) 12 dodge rating

5) Chest - Blackened defias armor - Drop z ostatniego bossa na The Deadmines - wg mnie najlepszy, bo trzeba trochę stamy mieć
a) +100 hp

6) Wrist - Forest leather bracers - dają +5 Agi i są najlepsze dla huntera na dany lvl./
a) +9 Stamina

7) Weapon - Twisted chanter's Staff ( AH, rzadko spotykane) / Advisor Gnarled Staff ( Marki z WSG)
a) +25 agi lub +22 intelect. Zależy czego bardziej potrzebujecie, polecam jednak 1sze.

8)Ranged - Zdecydowanie Venomstrike
a)i tu Was zaskoczę. Dużo bardziej opłaca się rzucić Scope dający + 12 damage. Nie jest to mój wymysł, lecz czysta matematyka. Co z tego że 1 na 12 więcej razy bedziemy mieli Crita, skoro do każdego strzału możemy dodać +12 dmg? Efekt prawie 2krotnie większy.

9) Hands - Gloves of the Fang - BoE z instancji Wailing Caverns. Łatwe do wyfarmienia, tanie na AH.
a) +15 agi

10) Waist - Tu też Was zaskoczę - Girdle of the Blindwatcher - drop z bossa na Shadowfang Keep. Więcej many = więcej skilli, pamiętajcie!

11) Legs - Leggings of the Fang - BoP z Lord Cobrahn na WC. Troszkę trzeba pofarmić, ale z drugiej strony przy odrobinie szczęścia padną spodenki za pierwszym razem.
a) Zdecydowanie odradzam branie łatki na Attack power. Stanowi to gigdantyczną róznicę, już wyjaśniam dlaczego - Hunt z łatką do AP ma 1200 hp, więc jest potencjalnie łatwym celem do zniszczenia. Dlatego warto uderzać naprawdę ciutkę lżej, za to mieć te +40stamina +12 Agi więcej.

12) Feet - Nat Pagle's Extreme Anglin' Boots +12 Stamina - Fishing Event, poza tym da się na nie rzucić wiele, ale to naprawdę wiele dający enchant BOAR SPEED
a) Boar speed - + 9 stamina + 8% movement speed. Naprawdę BARDZO, podkreślam BARDZO przydatny Enchant.

13) Finger - Seal of Sylvannas - Q w The sepulcher, dostępny od 18 lvl i Legionnare's Band - 20 marków wsg.

14) Trinkety - Arena grandmaster - Q w Stranglethorn Vale ( konieczny dla twinka ) i Insygnia of the horde.

Pare wskazówek dotyczących huntera :

Jest to najprostrza klasa Twinkowa. Jednak nie wystarczy stworzyć huntera. Bo co z tego że mam 2k hp a mnie jeżdża na wsg grochy? Dlatego że grono oficerskie ma znaczną ilość doświadczenia w twinkowaniu, w jego imieniu podpowiem Wam parę rad.

1)Hunter vs Mage , Warlock , Priest, i ogólnie każdy heal

Walka jest bajecznie prosta. Stoisz i bijesz. Pamiętaj jednak, aby możliwie często używać multi shota, albowiem jest to jedyny atak huntera zwiekszający dmg podczas strzału. Ważne jest też umiejętne używanie Concussive Shot, jednak pamiętaj - Ani concussive shot, ani Serpent Sting nie przerywa castu przeciwnikowi!!!.

2) Hunter vs Meele DPS (oprócz Rogue )
Tu też walka jest prosta i opiera się na jednym przycisku. Radzę jakoś wygodnie go zbindować. Skill nazywa się Wing Clip i to on powoduje, że hunter 1v1 jest niepokonany. Prosta taktyka - Dobiegasz --- Wing Clip --- Odbiegasz --- Zatrzymujesz się --- Strzelasz. Po drodze dobrze też postawić Immolation Trap. O tym Też nie zapominajcie.

3) Hunter vs Rogue

Tu sprawa ma się trochę gorzej. Założmy że walczymy z Soczystą. Dostajemy Sap/Ambush/Garrote . I teraz (mądra rada) zamiast obracać się pół godziny, to robimy tak : Automatycznie robimy skok DO TYŁU i nawalamy głową w przycisk, pod którym zbindowany jest WING CLIP. Inaczej rogala z evasionem NIE TRAFICIE!!!!!! Wiecie czemu - bo "You cannot dodge, parry or block attacks that come from behind". To w dużej mierze świadczy o ogarze huntera. Ale załózmy że Wing Clip się kończy. Co robimy? Postępujcie DOKŁADNIE tak - Odwracamy się plecami do nadbiegającego rogala --- skaczemy do tyłu --- Wing Clip --- Uciekamy i strzelamy dalej.

Jeżeli ogarniecie te podstawowe zasady, z wypiętą piersią możecie się nazywać Ogarniętymi twinkami. Pozostaje Ćwiczyć ćwiczyć ćwiczyć!!!

Pamiętajcie jeszcze jedno - na wsg nie liczą się kille. Co z tego że wejdę w czterech grochów i ich pozabijam, skoro tuż obok mnie przebiegnie ktoś z flagą. Pamiętajcie, na WSG liczy się dobro ogółu, drużyny, jaką tworzy te max 10 osób. Czasem warto zrezygnować z jednego killa żeby podejść do Flag carriera, wrzucić mu Wing Clip aż następna osoba nie podejdzie i nie pomoże Ci go bić

Dziękuję za uwagę, mam nadzieję że mój poradnik się komuś przyda. Powodzenia w twinkowaniu - Algida

Offline

 

#2 2011-10-05 20:16:36

Rosemiler

Świeżak

Zarejestrowany: 2011-10-05
Posty: 3
Punktów :   

Re: 19 LVL Twink Hunter

Miałem twinka hunta na 19 więc się troche wtrące.

Co do scopa to matma matmą ale szansa szansa według mnie jednak scope na 28 crita lepszy.

Waist mi nie bardzo pasuje polecam bardziej Deviate Scale Belt który można zrobić z letherworkingu.
Ench na bron tylko i wyłącznie 25 agi bo co do intela to 800-900 wystarczy całkowicie bo to nie problem się napić potka mieć trinka z engi który rega mane czy też nie trudno sie napić.
2k hp dla hunta to jednak troche za dużo chyba że robi sie stambota ale tam to do 2500 sie dociąga. Huntowi wystarczy 1600-1700 hp 800-900 many resztę ładować w agi, ap, crita, ponieważ chodzi o to żeby coś zrobić przeciwnikowi, a z takimi statmi to mimo niewielkiej ilosci hp każdy bardzo się szybko składa więc na co ci hp jak nikt nie zdąży ci nawet go zbyt wiele zabrać.

To tyle z mojej strony, jeżeli ktoś się nie zgadza no coż ale każdy ma swoje zdanie w końcu lepiej żeby każdy miał jednak trochę innego twinka niż inni.

pozdro

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pyrzyce.pun.pl www.musa2010.pun.pl www.managerpbf.pun.pl www.mlodziigniewni.pun.pl www.u-s-army.pun.pl