Forum Legendary Elite

Twinków Zapraszamy!


#1 2011-10-02 19:35:22

Algida

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-23
Posty: 9
Punktów :   

Lvl 29 Shaman Resto

Przykładem jeżeli chodzi o Gear jest Rioletto

Panowie i panie, mam zaszczyt przedstawić Wam Poradnik, jak zrobić Resto shamka na 29. Kilka słów o nim.

Pewnego pochmurnego dnia wyjątkowo głowiłem się jaką klasę by tu zrobić... Nie chciałem clothiera, pala też, a chciałem heala. Wybór między Drutem a Shamkiem był trudny, ale zaryzykowałem. Słuchajcie, nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę z tego wyboru.

Shaman Resto jest to Spam healer. Czyli musisz się zatrzymać i dopiero healować, do stanowi troszkę dyskomfort. Ale ma w sobie coś, co pomimo tego że ma 1.2k hp czyni go potężnym healerem. Oto jego plusy :

1) Heale zżerają śmiesznie mało many. Możesz wykastować dwadzieścia parę małych healów po 400, i jakies 15 dużych po 600-700.
2) Posiadasz Ghost wolfa, który znacznie przyspiesza twoje przemieszczanie się po WSG i doganianie wrogów.
3) Posiadasz Earth Shocka, dzięki któremu co 6 sekund możesz przerywać przeciwnikowi Cast.
4) Najwazniejsze - Totemy. O tym po pokazaniu EQ.

Equipment :
1) Head - Holy Shroud (AH) + 100 hp / + 8 int.
2) Neck - River pride chocker (AH) ( nie jestem tego pewien)
3) Shoulders - Death Speaker Mantle(RFK) +5 All Resistance
4) Back - Battle Healer's Cloak (WSG)
5) Chest - Robe of Arugal (SFK) +100 mana/ +100 hp
6) Wrist - Glowing Magicial Bracelets (AH) + 24 bh
7) Wpn - Skullbreaker (q z RFK) + 81bh
8) Shield - Heart of Aggamagan (RFK) +18 sta/+12 int
9) Hands - Truefaith Gloves (Tailoring) + 30bh
10) Waist - Belt of Arugal (SFK)
11) Legs - Gaze dreamer pants (BFD) +66 bh
12) Feet - Acidic Walkers (Gnomeregan) + Boar speed
13) Finger - 2x Advisor's Ring (WSG)
14) Trinki - Arena grandmaster i insygnia of the horde


Umiejętne stawianie totków:

Należy pamiętać : Earthbind totem, najbardziej przydatny z totemów, stawia się po prawej stronie gracza. Co to znaczy? Że jak uciekasz z flagą, to stawiaj totem w wejściu będąc blisko prawej ściany, tak aby przeciwnicy w niego wpadli i nie mogli go zniszczyć.

Walka z rogalem / drutem feral :
Przydatny jest totem Magma totem, który wokół siebie co 3 sekundy robi taką obszerówke, wykrywającą znajdujących się na tym obszarze stealtherów.

Kiedy tylko z kimś walczysz, lub też uciekasz, zawsze postaw Earthbind Totem - Nie zaszkodzi. 

W środku boju dobrze jest też postawić Mana spring Totem lub Healing Stream Totem. Każde 10-20 życie otrzymane dzięki totemowi może komuś uratować skórę.

Tremor totem - Bijecie się z prejami lub lockami? Stawiaj na środku bitwy Tremor totem, który co 3 sekundy działa zdejmując z Ciebie wszystkie feary i sapy.

Purge - Szczególnie ważny na healerów, którzy mają Hoty - Healing over time, czyli Druid i Priest. Bindujemy sobie w wygodnym miejscu i Purge'ujemy wszystkie magiczne efekty na naszym targecie. Bardzo, Bardzo ważna sprawa.


Myślę że komuś się spodoba mój krótki poradnik jak zrobić Shamka 29. Jeżeli coś sobię przypomnę, napewno napiszę

Pozdrawiam, Algida/Rioletto

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.realcraft.pun.pl www.sm-manager.pun.pl www.metin2forums.pun.pl www.mistrzowiedziennikarstwa.pun.pl www.swsimgrafika.pun.pl