Forum Legendary Elite

Twinków Zapraszamy!


#1 2011-10-01 13:36:18

Algida

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-23
Posty: 9
Punktów :   

Temat Powitalny!

W imieniu grona oficerskiego mam zaszczyt Cie powitać na forum jednej z najlepszych, jeżeli nie najlepszej gildii Twinkowej na serwerze Hellground w Hordzie.

Prowadzimy rekrutacje dla wszystkich, którzy są lub pragną zrobić tzw. " małych koksów ".

Dlaczego warto do nas dołączyć?
a) Oferujemy pomoc w robieniu twinków. Wielu z naszych oficerów twinkuje już ponad dwa lata, więc chętnie posłużymy Ci dobrą radą.
b) Stawiamy na ogar. Jeżeli nawet nie jesteś do końca ubrany, a ktoś z naszej gildii Cie pochwali, to istnieje duże prawdopodobieństwo iż do Ciebie napiszemy z prośbą o członkowstwo w naszej gildii.
c) Jeżeli nie jesteś jeszcze ubrany, a chcesz zrobić twinka, nic prostrzego! Każdy z nas ma 70tki, chętnie pomożemy Ci w przebrnięciu przez instancje i wyfarmieniu porządanych przez Ciebie itemów.
d) Grono oficerskie posiada bardzo duże doświadczenie co do prowadzenia gildii, bowiem prowadzili już wiele gildii w przeszłości. Choćby gildia t5 Impossible is Nothing.
e) Oferujemy też świetnie wyposażony guild bank, z potkami, elixirami i itemami dla Twinków z każdego przedziału Levelowego.
f) Nie trzeba chyba napominać że posiadamy Guild Tabard.
h) Co ważne, posiadamy również swój własny kanał na serwerze programu Mumble 1.2.3 ( lub 1.2.2). Często z niego korzystamy, bo usprawnia to naszą grę na BG.
i) Jak już widzisz, buduje się również nasze forum, na którym niedługo znajdą się porady i Guide'y potrzebne dla tworzenia Twinków.
j) Pragniemy zjednoczyć wszystkich twinków w jednej potężnej gildii. Choć ten pomysł spotyka się z dezaprobatą niektórych krótkowzrocznych ludzi, chcemy stworzyć silną drużynę dążąca do wygrywanie BG poprzez organizowane Pre-made.

Naprawde zależy nam na Tobie. Jeżeli możesz wnieść coś dobrego do gildii, swoje pomysły, rady, ogarniasz na BG, jesteś sympatyczny w rozmowie - !!!Dołącz do nas!!!


Jeżeli masz jakieś wątpliwości, Pytaj w tym temacie!

Offline

 

#2 2013-03-12 12:15:49

Canthar, Vergu

Świeżak

Zarejestrowany: 2013-03-12
Posty: 6
Punktów :   

Re: Temat Powitalny!

Nie myślałem, że moja gildia kiedyś doczeka się własnego forum

No ale miło, że jeszcze działacie. Słyszałem od Heirlooma, że 10-19 jest grane. Więc wróce do was na jakiś czas. Obecnie tworze portal i Gildii na Szwedzki prywatny server oparty na dodatku TBC "Corecraft", jednak myślę aby wpaść z wami pograć jak za dawnych czasów

Offline

 

#3 2013-04-08 14:57:39

Rosemiler

Świeżak

Zarejestrowany: 2011-10-05
Posty: 3
Punktów :   

Re: Temat Powitalny!

Tak sobie szukałem czegoś w internecie i trafiłem na nasze stare forum.

Widziałem, że Vergu zrobił świetny poradnik na 29, może coś wreszcie coś ruszy się w tym przedziale na BG, muszę rozgłośić w gildii, że jest ten poradnik, bo ludzie się pytają jak robić twinki na 29, a wszelkie poradniki na ten temat pod TBC gdzieś przepadły w internecie, a robienie na własną ręke jest niemal niemożliwe bo Wow wiki czy Thottbot są już pod pandy przerobione, a to niesety już nie to samo. ;(

Vergu dzięki za świetny poradnik, nie wiem jak udało Ci sie go teraz zrobić, ale odwaliłeś kawał swietnej roboty.

Offline

 

#4 2013-05-07 14:30:04

Canthar, Vergu

Świeżak

Zarejestrowany: 2013-03-12
Posty: 6
Punktów :   

Re: Temat Powitalny!

Generalnie ten poradnik napisałem jeszcze rok temu jak razem grywaliśmy.
Chce na Corecrafcie stworzyć guild twinkowa 19 i 29 w Horde, gdyż duże jest zainteresowanie ze strony ludzi planujących tam grać Twinkami.
Odskocznia od gry na 70 zawsze miła ;>

Offline

 

#5 2013-05-07 20:11:55

Rosemiler

Świeżak

Zarejestrowany: 2011-10-05
Posty: 3
Punktów :   

Re: Temat Powitalny!

Jeśli będę miał czas, to z chęcią się przyłącze.
Na HG twinkowanie powoli zamiera, co prawda nasza gildia jeszcze się dobrze trzyma, ale ciężko jest ostatnio z BG, nie to co kiedyś. ;/
Corecraft wygląda obiecująco i mam nadzieję, że będzie bardzo miłym zamiennikiem dla pobugowanego HG.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.czapolsite.pun.pl www.virtualpolishtruckers.pun.pl www.factornine.pun.pl www.adachno.pun.pl www.sofd63.pun.pl