Forum Legendary Elite

Twinków Zapraszamy!

#1 2011-10-01 14:02:55

Algida

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-23
Posty: 9
Punktów :   

Regulamin Gildii LE

Witam, bez zbędnego spamowania przedmowami, przechodzimy do rzeczy :d :

1. Guild Chat:
a) Niedozwolonym jest wrzucanie sobie na czacie gildyjnym. W większości jesteśmy dorosłymi ludźmi i po prostu nie przystoi.
b) Unikamy też bluźnienia, a za bezsensowne rzucanie Ku@wami na lewo i na prawo będą kary.
c) Nie spamujemy na guild chacie.

2. Reklamowaniem Gildii zajmują się oficerowie.

3. Unikamy wrzucanie na innej gildii. Chyba że jesteśmy prowokowani, to na zasadzie Vice Versa nie dajemy sobie pluć w twarz.

4. Na publicznych kanałach zachowujemy kulturę języka :
a) raz że można dostać bana/mute'a
b) nie przystoi.

5. Guild Bank
Każdy jednego dnia może wyjąć jeden stack danego itemu. Nie chcemy się spotkać z taką sytuacją, że przychodzi jakiś szpieg z innej gildii i okrada nam GB.

6. No i wiadomo że na forum kulturka musi być !

Pisałem Regulamin w pośpiechu, bd dopisywał jeszcze punkty. Póki co, pozdrawiam, Algida

Offline

 

#2 2014-12-09 10:51:55

Slow

Moderator

Zarejestrowany: 2011-10-02
Posty: 3
Punktów :   

Re: Regulamin Gildii LE

Mały update, lista rzeczy,za które można wylecieć, jeśli oficer jest akurat w złym humorze:

1. Nagminne okazywanie braku umiejętności gry zespołowej, np.:
a) zeskakiwanie z cmentarza wprost na grupkę ally - poczekaj, aż się wszyscy zrespią, może razem zabijemy ally
b) przebijanie cc (polymorphów, sapów itp.) - bycie rogalem czy huntem nie oznacza, że jesteś Conan. Bij ally, ale z głową.
c) ganianie za groszkiem przez pół mapy - zostaw groszka. bardziej się przydasz w grupie, bo ona może właśnie przegrywa z twinkami ally. 1 osoba wbrew pozorom robi DUŻĄ różnicę.

2. Niehonorowe zachowanie się na bg, np.:
a) częste afkowanie podczas bg (bez WAŻNEGO powodu)
- jak wiesz że nie będziesz mógł aktywnie uczestniczyć w bg to na nie nie wchodź - lepiej zostaw slota komuś innemu. Tak samo, jeśli akurat grasz na innej postaci, serwerze, obierasz ziemniaki na obiad, to dwa razy sie zastanów, czy wchodić na bg.
b) wychodzenie z WSG, gdy ally mają przewagę - LE nie wychodzi z bg. wychodząc z bg pokazujesz swój słaby charakter, bezsilność i brak organizacji, a dodatkowo jeszcze bardziej utrudniasz grę swoim kolegom. Nie chcemy w gildii ludzi, którzy opuszczają przyjaciół w potrzebie. Zresztą nierzadko zdarzało się, że dobre przegrupowanie się przechylało szalę zwycięstwa na naszą korzyść.
c) dołączanie do bg po stronie ally - masz twinka po obu stronach? Świetnie! Zanim jednak wejdziesz po drugiej stronie przedyskutuj to GuildMate'ami nawet, gdy nie możesz dołączyć w hordzie. Może Twoi koledzy nie chcą akurat grać przeciwko Tobie? Może Twoje dołączenie po stronie ally zmieni wynik na bg (tego NIKT nie chce)? Zachęcamy do grania przeciwko sobie, ale tylko w przypadku, gdy Twoja obecność ZBALANSUJE rozgrywkę, a nie odwróci wynik (nikt nie lubi jak na zaciętym bg jego kolega dołącza po drugiej stronie i przez to cała nasza drużyna przegrywa). Oczywiście opuszczenie nas w celu łatwego zwycięstwa w ally będzie piętnowane.
d)Farmienie ally na ich cmentarzu lub zachęcanie do tego - z reguły nie farmimy ally na ich gravie, w myśl zasady "nie czyń drugiemu, co Tobie niemiłe". Oczywiście nie możemy Wam zabronić samotnego kampienia rogalem pod ich cmentarzem, ale wesoła, grupowa 'farma' zawsze musi być wcześniej przedyskutowana - np. jeśli ally na poprzednim bg pozwolili sobie na to samo - wtedy nie widzimy przeciwwskazań. :) WAŻNE: jeśli ally wygrali poprzednie bg, i na następnym są same groszki - ZAKAZ farmy. Takie zachowanie zniechęca do gry na low lvl bg i twinki tylko na tym tracą. Zawsze znajdzie się okazja, może jutro, może za tydzień, żeby się odegrać na twinkach z ally. Aha, jeśli ally są bezsilni, a Ty celowo nie oddajesz flagi, pomimo próśb innych członków gildii, to będzie to Twoje ostatnie bg w barwach LE.

3. Przeklinanie na bg - staraj się kontrolować swoje emocje. Nie jesteśmy bogami, nie zawsze uda nam się kliknąć na flagę pierwszymi, zdążyć z healem itp. Nie wyładowuj swojej frustracji na nas, bg nie zawsze się wygrywa. Dawaj przykład innym graczom. Nie mów groszkom, że nie umieją grać lub namawiaj ich do wyjścia z bg. A może groszek ogarnia lepiej od Ciebie, tylko ma 300hp i nie pozwala mu to popełnić tylu błędów, co Tobie?

4. Zapisywanie się po obu stronach, żeby wpuścić swojego twinka po którejś ze stron - nieważne po której stronie. Nie pochwalamy takiego zachowania nawet, gdy mimo mniejszej ilości graczy ally mają przewagę na bg. (patrz punkt 2c))

5. Zapisywanie groszków strony przeciwnej na WSG - nie potrzebujemy kozaków, którzy mocni są przeciwko graczom z 300hp. Chcesz potrenować? Zapisz twinkiem paru groszków i graj po ich (słabszej) stronie! 5vs2 twinki niczego się nie nauczysz (chyba że jesteś jednym z tych 2) Nie możesz wejść na bg? Poczekaj na następne.

Ostatnio edytowany przez Slow (2014-12-09 15:43:11)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
brojlery charakterystyka efekt masy guza mozgu romet router ws 50 www.generallyf1.pun.pl cs jak nauczyc sie dobrze grac