Forum Legendary Elite

Twinków Zapraszamy!


#1 2011-10-03 21:42:29

Algida

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-23
Posty: 9
Punktów :   

LVL 19 Priest Heal

Napisałem priest Heal, bo nie każdy podporządkowuje się stereotypom i idzie talentami w holy. Równie użyteczne jest rozdanie talentów w shadow, szczególnie warto wybrać Blackout, daze'ujący target na 2 sekundy.

No to jedziemy z tym ubiorem :
1) Czapka zawsze ta sama. Na tym lvlu nie ma innych dobrych czapek : chodzi oczywiście o Bloodsail's Admiral Hat / Lucky fishing Hat/ Green tinted goggles
a) +8 int / +100 hp

2) Neck - Thick Bronze necklase z Craftingu. Najlepszy dla preja bo... ma 3 stamy To wszystkie jego zalety

3) Shoulder - Talbar Mantle - Zdecydowanie najlepsze na ten lvl. Q z Wailing Caverns
a) +5 all resi

4) Back - Caretaker's Cape - Mareczki z WSG
a) 12 dodge rating, lub, jeżeli komuś żal kasy, no to armorek rzucamy. Osobiście polecam pierwsze wyjście.

5) Chest - Robe of moccasin - WC z bossa Lorda Cobrahna
a) 100 hp chyba lepiej, troszkę dłużej pożyjemy... Ale jeżeli na wsg brak Ci many, weź +100 mana

6) Wrist - Crystalline Cuffs - RFC z bossa Taragamana
a) zdecydowanie +24bh

7) WPN - Zdecydowanie i bezwzględnie Staff of the blessed Seer - Tu się trochę nafarmisz Blackfathom depths, ale wierz mi na słowo - WARTO!
a) +22 intelect

8) Ranged - Gravestone Scepter - Q, który bierze się z Blackfathom depths na ubicie ostatniego Bossa. Różdżka daje +1 spirit +5 shadow resi. Ma najlepszy dmg ze wszystkich rangedów dla maga/preja/locka.

9) Hands - Serpent Gloves - WC z bossa Lorda Serpentisa - jeśli boostuje lock/hunter, można go pullnąć z samego dołu.
a) +30 BH

10)Waist - Albo Cutthroat Belt of Healing, albo po prostu Keller's Girdle (AH)

11) Legs - Darkweave Breeches - Bardzo częste na ah, okolice 5g
a) Łatka oczywiście +66 bh

12) Feet - Tutaj jest wg mnie tylko jeden dobry item - Nat Pagle's Extreme Anglin' Boots - Fishing Extravaganza Event - czyli łowimy od 14 do 16 w niedzielę
a) Enchant - Boar speed +9 Stamina + 8 % movement speed.

13) Finger - Seal of sylvannas ( Q na zabicie Arugala SFK, dostępny od 18 lvla ) i Advisor's Ring ( Mareczki z WSG)

14) Trinket - Te co zwykle, niezmiennie - Insygnia of the horde (WSG) i Arena Grandmaster - Q w Stranglethorn Vale.

Pare wskazówek dotyczących grą priestem :

1) Umiejętne używanie psychic screama - Nie krzyczymy sobie dla zabawy, ten skill nie jest tylko po to żeby być Założmy biją się 3v3. No to poza tym, że stoimy i healujemy, to możemy sie wbić w środek i użyć tego błogosławionego skilla. Zaskoczycie przeciwników na pewno. Gwarantuję

2) Kolejność wrzucanych Skilli - Pamiętaj preju młody! Zawsze, ale to zawsze - Pierwsza leci bańka, czyli Power Word: Shield. Potem, w kryzysowej sytuacji Lesser Heal, a dopiero POTEM Duzy Heal. Nigdy nie inaczej! Przynajmniej wg mnie. Jeżeli masz inną propozycję, podziel się.

3) Ciekawostka - Za nami biegnie Naska, lub inny shaman który urodził się tylko do dispellowania no i co robi? Dispelluje naszą bańkę i Renew. Hm... Bez tego, uciekając, zginiemy na 100%... no i co zrobić żeby jak najbardziej uprzykrzyć życie przeciwnikowi? Wrzucamy CIĄGLE Renew(Rank 1) , który zżera 20 many... Zapytacie, po co? A po to, że Purge shamana zabiera 50 many, więc więcej on straci dispelując Was, niż Wy wrzucając niby HoTy. I wszystko w tym temacie,

Tradycyjnie, jak sobie coś przypomnę, od razu tutaj zapisuję. Panowie. Heale sa trudnymi charami. Trzeba już troche grać, żeby ich wygearować i ogarnąć. Mimo to, wielu jest w hordzie i w ally ogarniętych healów. Mam nadzieję że i Wam się uda zrobić koks Preja.

Powodzenia, Algida

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.musa2010.pun.pl www.managerpbf.pun.pl www.mlodziigniewni.pun.pl www.pyrzyce.pun.pl www.ehusaria.pun.pl